Agencja Pracy Koncepcja

Kierowca autobusu z dośwaidczeniem

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W związku z pozyskaniem nowych kontrahentów AP Koncepcja prowadzi nabór na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU LINII MIEJSKICH I PODMIEJSKICH

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta

Obowiązki:

•Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich

•Sprzedaż biletów

•Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

•Inne – charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

•Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

•Prawo jazdy kat. D

•Niekaralność

•Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Oferujemy:

•Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym

•Atrakcyjne wynagrodzenie

•Zatrudnienie na pełny etat plus ewentualne nadgodziny. Przy wybranych ofertach nie obowiązuje  konto czasu pracy - wynagrodzenie za nadgodziny wypłacane jest razem z miesięczną pensją

•Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawców. W zależności od oferty mieszkanie może być odpłatne lub opłacone przez pracodawcę

•Dodatkowe premie- w zależności od pracodawcy

•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

•Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Sposób aplikowania:

Wysokość wynagrodzenia oraz wypłacanych diet a także cena mieszkania  jest uwarunkowana charakterystyką aktualnych ofert naszych zaufanych klientów.

Prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółów!

Aplikacje prosimy wysyłać na wskazany adres e-mail.