KIEROWCA BUS 3,5 T

  • Data publikacji:
  • 26-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • POZNAŃ
  • Stanowisko:
  • Kierowca

Opis stanowiska:

Praca kierowcy busa do 3,5 t na terenie Unii Europejskiej

Wymagamy:

  • Prawa jazdy kat. B,
  • Uczciwości,
  • Solidności i punktualności,
  • Odpowiedzialności za powierzone mienie,
  • Doświadczenia w przewozach międzynarodowych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla kierowców na terenie UE,(+COVID)
  • Bony świąteczne

Wszelkich szczegółów odnośnie pracy udzielimy podczas rozmów kwalifikacyjnych, na które będziemy zapraszać wybranych kandydatów. Prosimy o kontakt telefoniczny 513 182 353 lub mailowy b.bastrans@gmail.com