Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Kierowca C+E 2/1 Praderborn Systemy 2/1 3/1 lub 4/1 ! Możliwość wyboru !, Poznań

Szukaj Tylko w Tytułach
Werker
Kierowca C+E 2/1 Praderborn Systemy 2/1 3/1 lub 4/1 ! Możliwość wyboru !

Data publikacji:
13.11.2017
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Kierowca / Kurier

KIEROWCY C + E

Miejsce zatrudnienia:  33442 Herzebrock-Clarholz, Niemcy

Obowiązki:

  • Jazda ciągnikiem siodłowym z plandeką
  • Transport towarów zapaletowanych

Jeśli:

  • Masz minimum 3-miesięczne doświadczenie w transporcie z kat. C+E,
  • Znasz język niemiecki lub angielski w stopniu podstawowym/komunikatywnym,
  • Twoje prawo jazdy C+E, karta kierowcy + kod 95 są aktualne,
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w renomowanej firmie,
  • Jesteś zainteresowany długotrwałym zatrudnieniem

Możemy Ci zaproponować:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
  • pracę w systemie 2/1,
  • 1,5 dnia urlopu miesięcznie – dni urlopowe nie są odliczane od wolnych tygodni!,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + diety + dodatki,
  • pracę w sprawdzonej i wypłacalnej firmie, dbającej o dobro swoich pracowników,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,

Zainteresowany? Dzwoń zanim zrobią to inni: +48 784 462 419/ 791 553 881 lub prześlij swoje aktualne CV ze zdjęciem na adres: biuro@werker.pl wpisując w tytule

JS/ MM/2017.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń