Power Jobs

Kierowca C+E

Data publikacji:
18.10.2020
Miejsce Pracy:
Monachium
Wynagrodzenie:
2300 Euro
Branża:
Transport / Spedycja
Stanowisko:
Kierowca CE

Miejsce pracy: Niemcy

  Opis stanowiska pracy:

-jazda zgodnie z prawem transportowym oraz czasem pracy kierowcy

-praca tylko na terenie Niemiec

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C+E

- posiadanie cyfrowej karty kierowcy

- certyfikat umiejętności kierowcy-kod 95

- dbałość o powierzony sprzęt oraz zaangażowanie

Mile widziane:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- wieloletnie doświadczenie na stanowisku kierowcy

Nasza Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2300 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (na wynagrodzenie wpływ ma doświadczenie oraz poziom znajomości języka niemieckiego)

- Zeitkonto możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)

- cykliczne podwyżki

- regularne zaliczki

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

- niemiecka umowa o pracę

- niemieckie ubezpieczenie

- wsparcie polskojęzycznych dysponentów

- dodatki urlopowe oraz świąteczne

Zgłoszenia prosimy przesyłać na: bewerber-erfurt@power-jobs.de

lub telefonicznie pod +49 162 1308535

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń