CE DRIVER
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w angielskiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - cysterna paliwowa - Hrabstwo Essex - Wielka Brytania

  • Data publikacji:
  • 06-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hrabstwo Essex, Anglia, Wielka Brytania
  • Wynagrodzenie:
  • £ 630 - 720 netto tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

System zjazdowy: bez systemu zjazdowego
Rodzaj naczepy: cysterna paliwowa lub LNG
Wynagrodzenie: min. £ 630 - 720 netto tygodniowo
Miejsce pracy: Hrabstwo Essex, Anglia, Wielka Brytania

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z cysterną do przewozu paliwa lub gazu LNG,
- przewóz ładunków w trasach krajowych i lokalnych po Wielkiej Brytanii

Warunki zatrudnienia:
- praca na pełen etat od poniedziałku do piątku, bez systemu zjazdowego,
- zatrudnienie na zmiany dzienne i nocne,
- pełne zaplecze socjalne dostępne przy bazie firmy,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania w okolicy,
- legalna praca w oparciu o angielską umowę o pracę, bezpośrednio z pracodawcą,
- wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu - w tym numer NIN,
- zakładowy program emerytalny oraz świadczenia, chorobowe,
- stawka godzinowa £ 20,24 brutto / godz.,
- dodatek £ 4,32 brutto / godz. za pracę w weekendy lub zmiany nocne,
- systemy premiowe (za dobre wyniki, retencyjne, za bezpieczne praktyki w pracy)
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- uprawnienia ADR rozszerzone, obejmujące klasę 2 (gazy),
- minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- doświadczenie w trasach po Wielkiej Brytanii,
- doświadczenie w obsłudze cystern,
- uprawnienia PDP (nalewaki)

Dodatkowe cechy:
- zorientowanie na bezpieczeństwo,
- komunikatywność słowna i pisemna,
- motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy