CE DRIVER

KIEROWCA C+E – firanka z wózkiem widłowym – system 2/1, 3/1 – Altenburg

  • Data publikacji:
  • 14-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Altenburg, Thüringen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2300 € brutto + diety
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E – firanka z wózkiem widłowym – system 2/1, 3/1 – Altenburg

System zjazdowy: 2/1, 3/1 lub bez systemu

Rodzaj naczepy: firanka z wózkiem widłowym

Wynagrodzenie: podstawa 2300 € brutto + diety

Miejsce pracy: Altenburg, Thüringen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą lub tandemem typu firanka + wózek widłowy,

  • przewóz materiałów budowlanych w trasach dalekobieżnych po Niemczech, Austrii i Czechach

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w systemach zjazdowych 2/1, 3/1 lub bez systemu,

  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,

  • przeważają trasy dzienne, w ciągu miesiąca ok. 2-3 nocki,

  • spokojna, dobrze zorganizowana praca,

  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy biurze firmy (kuchnia, toalety, prysznice),

  • możliwość wynajęcia pokoju do odpoczynku, łączny koszt ze śniadaniem wynosi 20 €,

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

  • wynagrodzenie jest zależne od systemu zjazdowego:

  • w systemie 3/1 i bez systemu: podstawa 2100 € brutto + diety 14 lub 28 €,

  • dodatek 150 € za każdy weekend (300 € miesięcznie),

  • w systemie 2/1: obowiązuje stawka dzienna:

  • 100 € brutto dla kierowców obsługujących tandem bez wózka widłowego,

  • 110 € brutto dziennie dla kierowców obsługujących tandem z wózkiem widłowym,

  • ponadto: dodatek za pracę w nocy 15-50 € miesięcznie,

  • premie za ekonomiczną jazdę (100, 75 lub 50 €),

  • premia za bezszkodową jazdę 40 € miesięcznie,

  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

  • uprawnienia na wózek widłowy,

  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy