CE DRIVER

KIEROWCA C+E – niskie podwozie lub platforma – Hrabstwo Limerick – Irlandia

  • Data publikacji:
  • 09-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hrabstwo Limerick, Irlandia
  • Wynagrodzenie:
  • 630 – 690 € netto tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E – niskie podwozie lub platforma – Hrabstwo Limerick – Irlandia

System zjazdowy: 2 lub 3 miesiące pracy / 1 miesiąc wolnego

Rodzaj naczepy: niskopodwozie lub platforma

Wynagrodzenie: 630 – 690 € netto tygodniowo

Miejsce pracy: Hrabstwo Limerick, Irlandia

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą niskopodwoziową lub platformą,

  • przewóz maszyn, ponadgabarytów, stali i elementów betonowych, przeważnie w trasach po Irlandii,

Warunki zatrudnienia:

  • regularna praca od poniedziałku do piątku albo w systemie zjazdowym,

  • zatrudnienie w trasach dziennych, przeważnie z codziennymi powrotami na bazę firmy,

  • pełne zaplecze socjalne dostępne przy bazie firmy (prysznice, toalety, internet, kuchnia, pralka, etc.),

  • zakwaterowanie w kabinie lub pomoc w znalezieniu mieszkania,

  • legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,

  • wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu - w tym CPC,

  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,

  • miesięczne wynagrodzenie 2950 € brutto na początek zatrudnienia,

  • regularne podwyżki płacy wraz ze wzrostem stażu pracy,

  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata,

Mile widziane:

  • uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy