Werker Sp. z o. o.

Kierowca C+E ok. Berlina bez systemu zarobki ok. 2100€ na rękę

  • Data publikacji:
  • 17-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy/Berlin

Nr Ref.: WW/HDS/2018

Obowiązki:

- Prowadzenie auta ciężarowego: ciągnik siodłowy + plandeka z HDS’em,

- Rozładunek i załadunek auta.

Wymagania:

- aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,

- minimum półroczne doświadczenie w zawodzie na stanowisku kierowcy C+E na naczepie typu – plandeka (bez uprawnień n a HDS),

- podstawowa znajomość języka niemieckiego (dyspozycje, meldowanie problemów)

Oferujemy:

- pracę w systemie tygodniowym: PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK (40h tygodniowo)

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (Kindergeld),

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wysokiej podstawy oraz delegacji dziennych (diet): 2200 € brutto + 12/24 € diety,

- możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,

- zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Zainteresowany?

Dzwoń pod +48 784 000 305 lub wyślij sms o treści BERLIN a oddzwonimy z ofertą

lub wyślij CV pod adres pz@werker.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )