Werker Sp. z o. o.

Kierowca C+E - ok. Mannheim - system 3/1 - zarobki 2200-2400€ na rękę - język NIEMIECKI lub ANGIELSKI

  • Data publikacji:
  • 15-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Mannheim

Werker Sp. z o.o.  świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Dla naszego Klienta niemieckiego poszukujemy :

KIEROWCY C+E

Miejsce pracy:  OK. Mannheim

Nr. Ref. WW/HF/2018

Obowiązki:

- prowadzenie ciągnika siodłowego (MEGA/JUMBO)

- rozładunek/załadunek

Wymagania:

- Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i kartą kierowcy,

- Masz minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym  po krajach europejskich na naczepie typu MEGA/ JUMBO,

- Znasz język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym (przede wszystkim zwroty transportowe),

- Masz podstawowy ADR i uprawnienia na wózek widłowy ale nie koniecznie

Możemy Ci zaoferować:

- pracę w systemie 3/1 z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

- pracę w transporcie, trasy krajowe (Niemcy) oraz międzynarodowe (Wschodnia Europa + Francja)

- przewóz towaru na paletach,

- nowoczesną flotę – auta marki Mercedes,

- niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami socjalnymi: składki emerytalne, Kindergeld itd.

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie w kabinie samochodu, na bazie pokoje noclegowe z kuchnią, salonem, toaletą oraz prysznicem.

Zainteresowany?

Dzwoń pod +48 784 000 305 lub wyślij sms o treści MANNHEIM a oddzwonimy z ofertą

lub wyślij CV pod adres pz@werker.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.