Werker Sp. z o. o.

Kierowca C+E ok. Schwerin bez systemu PLANDEKA zarobki ok. 2100€ na rękę

  • Data publikacji:
  • 12-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Schwerin

Werker Sp. z o.o.  świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Nasz niemiecki Klient zlecił nam poszukiwanie:

KIEROWCY C+E

Miejsce pracy:  Schwerin

Nr ref. JS/ WN /2018

Obowiązki:

- transport krajowy oraz międzynarodowy na naczepie typu plandeka

- przewóz artykułów spożywczych oraz drewna

Wymagania:

- posiadasz aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,

- masz minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym,

- znasz język niemiecki w stopniu podstawowym (język transportowy)

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku lub system 3/1

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa od 1900€ do 2200€ brutto + 23,50 € diet

- pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców ( do 10h/dziennie)

- pracę na nowoczesnych samochodach marki Mercedes Benz z naczepą typu plandeka,

- zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,

Zainteresowany?

Dzwoń pod +48 784 000 305 lub wyślij sms o treści SCHWERIN a oddzwonimy z ofertą

lub wyślij CV pod adres pz@werker.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )