Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

KIEROWCA C+E- płatne nadgodziny, wysokie stawki+opłacone mieszkanie

  • Data publikacji:
  • 13-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gutersloh, Berlin, NIEMCY

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Miejsce pracy: Gütersloh, Niemcy

Obowiązki:

  • transport oraz kontrola stanu przewożonego ładunku,

  • jazda „wokół komina” (codzienny zjazd do bazy),

  • dostarczeniev kontenerów zgodnie z planem jazdy,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 ,

  • aktualna karta kierowcy,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),

  • odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów i szukanie nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.

  • Możliwość wypracowania nadgodzin.

  • Komfortowe zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę oraz gwarancję zakwaterowania w jednoosobowym pokoju.

  • Pracę przy użyciu nowoczesnej floty samochodowej do przewozu kontenerów.

  • Szkolenie stanowiskowe podczas pierwszych dwóch tygodni pracy.

  • Wielozadaniowość gwarantująca brak monotonii w pracy

  • Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  • Płatne urlopy i premie świąteczne.

  • Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  • Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  • Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).

  • Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  • Pracę w niemieckiej firmie o europejskim zasięgu.

  • ... oraz wiele więcej.

    Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl Aby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.

    Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny to dzwoń pod numery tel.:

    48 713666081, + 48 713666455.

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie zUstawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).