CE DRIVER

KIEROWCA C+E – różne naczepy – systemy 3/1, 4/1 – Lipsk

  • Data publikacji:
  • 28-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1, 4/1 lub praca bez systemu

Rodzaj naczepy: chłodnia, plandeka lub kontener morski

Wynagrodzenie: podstawa 2000 – 2200 € + diety

Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Aktualne: 25.07.2020

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepami typu plandeka, chłodnia lub kontener morski,

  • transport ładunków w trasach po Niemczech i Europie Zachodniej,

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemie zjazdowym 3/1, 4/1 lub od poniedziałku do piątku,

  • praca z różnymi naczepami w zależności od przydzielonego zlecenia,

  • miejsce noclegowe z zapleczem socjalnym przy bazie firmy (kuchnia, prysznice, toalety),

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

  • wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:

  • w systemie 3/1 podstawa 2000 € brutto + diety 24 €,

  • w systemie 4/1 podstawa 2150 € brutto + diety 24 €,

  • bez systemu podstawa 2200 € brutto + diety 24 €,

  • nadgodziny płatne dodatkowo lub rozliczane jako dni wolne,

  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni,

  • bezpłatne tankowanie prywatnego auta na bazie firmy,

  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C z kodem 95, karta kierowcy,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

Mile widziane:

  • doświadczenie w transporcie ciężarowym,

  • uprawnienia ADR

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784310200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl