CE DRIVER

KIEROWCA C+E – różne naczepy – systemy 3/1 – Lipsk

  • Data publikacji:
  • 24-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Lipsk, Sachsen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • podstawa 2000 – 2200 € + diety
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu

Rodzaj naczepy: chłodnia, firanka, platforma lub kontener morski

Wynagrodzenie: podstawa 2000 – 2200 € + diety

Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepami typu firanka, chłodnia, platforma lub kontener morski – w zależności od otrzymanego zlecenia,
  • dokumentacja wymiany palet (Europalette, Düsseldorfer-Palette, itp.),
  • transport towarów w trasach po Niemczech i Europie Zachodniej

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemie zjazdowym 3/1 lub od poniedziałku do piątku,
  • obsługa różnego rodzaju naczep - mogą wystąpić zmiany, kiedy trzeba będzie kogoś zastąpić lub pojawi się nowe zlecenie,
  • miejsce noclegowe z zapleczem socjalnym przy bazie firmy (kuchnia, prysznice, toalety),
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
  • w systemie 3/1 podstawa 2000 € brutto + diety 24 €,
  • bez systemu podstawa 2200 € brutto + diety 24 €,
  • nadgodziny płatne dodatkowo lub rozliczane jako dni wolne,
  • możliwość negocjacji warunków finansowych przy dobrej współpracy z firmą,
  • bezpłatne tankowanie prywatnego auta na bazie firmy,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata,
  • gotowość do zmian podczas wykonywanych obowiązków,
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

Mile widziane:

  • uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy