CE DRIVER

KIEROWCA C+E – silos lub wywrotka – system 4/1 – Frankfurt nad Menem

  • Data publikacji:
  • 08-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 12,5 € / godz. + diety
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 4/1 lub bez systemu

Rodzaj naczepy: silos lub wywrotka

Wynagrodzenie: 12,5 € / godz. + diety

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy

Aktualne: 06.07.2020

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka lub silos,
  • przewóz materiałów sypkich w trasach dalekobieżnych po Niemczech

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemie zjazdowym 4/1 lub od bez systemu,
  • zatrudnienie w dziennych trasach, ok. 12 godzin w ciągu dnia,
  • powrót na bazę firmy zazwyczaj w piątek, czasami zdarza się pracująca sobota,
  • podczas tras zakwaterowanie w kabinie ciężarówki,
  • możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • stawka godzinowa 12,50 € brutto + diety 12 € netto (lub 24 € w przypadku braku stałego miejsca zamieszkania),
  • po okresie próbnym dodatek na paliwo 44 € miesięcznie,
  • premia za bezszkodową jazdę 150 € miesięcznie,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożlwiająca słowny i pisemny kontakt

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze naczep typu wywrotka lub silos
  • uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl