CE DRIVER
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E – wywrotka, firanka lub platforma – Hrabstwo Tipperary, Irlandia

  • Data publikacji:
  • 29-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hrabstwo Tipperary, Irlandia
  • Wynagrodzenie:
  • ok. 700 – 900 € netto tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

System zjazdowy: bez systemu zjazdowego

Rodzaj naczepy: wywrotka, firanka lub platforma

Wynagrodzenie: ok. 700 – 900 € netto tygodniowo

Miejsce pracy: Hrabstwo Tipperary, Irlandia

Opis stanowiska pracy:

- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka, firanka lub platforma,

- przewóz nawozów i pasz dla zwierząt w trasach krajowych po Irlandii

Warunki zatrudnienia:

- praca bez systemu zjazdowego, od poniedziałku do piątku,

- z reguły trasy dzienne z codziennymi powrotami na bazę firmy,

- podczas sezonu (2-3 miesiące) występują trasy nocne oraz weekendowe,

- zakwaterowanie w domu znajdującym się tuż obok firmowego placu,

- legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,

- wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu - w tym CPC,

- odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,

- stawka godzinowa zależna od dnia tygodnia, w którym się pracuje:

- od poniedziałku do piątku 13 € brutto / godz., w soboty 16 €, w niedziele 17 €.

- dieta dzienna zależna od ilości wykonanej pracy: 16,29 € netto lub 36,97 € netto,

- łącznie wynagrodzenie tygodniowe wynosi 700 – 900 € netto,

- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy lub CPC,

- minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,

- doświadczenie w trasach po trudnych i wąskich drogach,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy