Werker Sp. z o. o.

Kierowca C , Niemcy/ok.Heilbronn - codziennie zjazdy na bazę - ok. 2100-2300 € na rękę

Data publikacji:
15.3.2019
Miejsce Pracy:
Niemcy/ok.Heilbronn
Wynagrodzenie:
ok. 2200-2500 € na rękę
Branża:
Transport / Spedycja
Stanowisko:
Kierowca C

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C

Miejsce pracy:  Niemcy / 15 hm na południe od Heilbronn

Nr Ref.: WW/SA/2019

Obowiązki:

  • Prowadzenie auta do 12t - chłodnia
  • Praca w transporcie krajowym krotkobieżnym – codzienne zjazdy na baze
  • Przewóz artukułów spożywczych do restauracji, kantyn itp.

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. C z kodem 95 i kartą kierowcy,
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego – bezpośredni kontakt z klientem
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • posiadanie zakwaterowania w okolicach bazy firmy

Oferujemy:

  • praca bez systemu w transporcie krótkobieżnym w godz. 2:00 w nocy – 12:00 w południe, codziennie zjazdy na bazę,
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy bez dodatkowych pośredników
  • atrakcyjne wynagrodzenie

2350 EUR brutto + 150 EUR premii + dodatki nocne + diety 12 EUR za każdy dzień pracy
I klasa podatkowa – ok. 2100 EUR na rękę
III klasa podatkowa – ok. 2300 EUR na rękę

  • możliwość zdobycia doświadczenia w transporcie na terenie Niemiec,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 791 553 881 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule

WW/SA/2019

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń