Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Kierowca CE bez znajomosci jezyka niemieckiego 1700 euro netto ! Od zaraz system 3/1 lub 4/1 !! Niemiecka umowa o pracę, Wrocław, Jelenia Góra, Poznań, Łódź, Szczecin, Kołobrzeg, Nowa Ruda, Warszawa, Kolonia - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
Werker
Kierowca kat CE

Kierowca CE bez znajomosci jezyka niemieckiego 1700 euro netto ! Od zaraz system 3/1 lub 4/1 !! Niemiecka umowa o pracę

Data publikacji:
14.7.2017
Miejsce:
Wrocław, Jelenia Góra, Poznań, Łódź, Szczecin, Kołobrzeg, Nowa Ruda, Warszawa, Kolonia
Kategoria:
Logistyka

Obowiązki

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą typu Jumbo
  • Załadunek rozładunek auta

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E w transporcie na naczepie typu JUMBO
  • znajomość języka obcego NIE wymagana!,
  • uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3/1; 4/1 lub bez systemu,
  • umowa bezterminowa po okresie próbnym,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
  • pracę na nowoczesnych samochodach,
  • niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w  niemieckiej Firmie,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ka@werker.pl wpisując w tytule

WW/AL/2017.

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń