ABC Work
ABC Work

Kierowca CE (branża spożywcza)

  • Data publikacji:
  • 05-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Kierowca CE w branży spożywczej

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Kierowca CE

Miejsce pracy: Belgia, Roeselare

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia ok. 560€ /40h.
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy
  • służbowe auto jeśli posiadasz prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialny za odbiór i dostawę pustych opakowań przemysłowych
  • Regularne sprawdzanie ładunku, zabezpieczenia ładunku i pojazdu pod kątem bezpieczeństwa
  • Odpowiedzialny za regularne czyszczenie i porządkowanie Twojego samochodu ciężarowego
  • Samodzielne obliczenie czasu odjazdu w celu uszanowania umowy z klientem i wybrania najbardziej efektywnej trasy
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa u klientów oraz pomoc przy rozładunku / załadunku lub zmianie przyczep
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących czasu jazdy i odpoczynku

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy (mile widziane)
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.