SARA Personal Sp. z o.o.
Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy

Kierowca C+E | plandeka | 2500€ | Fresenburg- różne systemy!

  • Data publikacji:
  • 28-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Fresenburg
  • Wynagrodzenie:
  • 2500€
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Opis stanowiska:

  • Trasy krótkie i dalekobieżne po terenie niemiec
  • Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą typu plandeka/ firanka
  • Możliwość pracy w systemie 2/1, 3/1, 4/1 oraz 2/2
  • Transport różnych towarów: dobra industrialne, blachy, papier i inne

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca C+E
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego na poziomie podstawowym

Pracodawca niemiecki oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Terminowe zarobki w wysokości
    – system 2/1:  2150€ brutto + 150€ netto tygodniowo diety + dodatek w wysokości 300€ netto  + karta paliwowa 200€
    – system 3/1:  2300€ brutto + 150€ netto tygodniowo diety + dodatek w wysokości 300€ netto + karta paliwowa 200€
    – system 4/1:  2500€ brutto + 150€ netto tygodniowo diety + dodatek w wysokości 400€ netto + karta paliwowa 200€
    – system 2/2:  1400€ brutt0 + 150€ netto tygodniowo diety +  dodatek w wysokości 200€ netto + karta paliwowa 140€
  • Stałą, stabilną pracę w rozwojowej, niemieckiej firmie transportowej
  • Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
  • Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacanie składek emerytalnych
  • Ustawową ilość dni urlopowych