ABC Work

Kierowca ciężarówki/ komisjoner od zaraz

  • Data publikacji:
  • 10-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Kierowca

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy Willebroek:, Belgia

Oferujemy:

  • Stawka 13,27-14,00€ brutto/h
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • 50% kierowca 50% komisjoner

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień w obszarze palet z wózkiem wysokiego składowania lub pionowym wózkiem do kompletacji zamówień
  • Kontrola jakości przed wysyłką towaru
  • Wysyłka części do inżynierów serwisu i/lub klientów
  • Odłóż przychodzące towary
  • Przetwarzanie pudeł zwrotnych
  • Różne zadania związane z magazynem
  • Zgłaszanie problemów z przechowywaniem

  Wymagania:

  • Język angielski na poziomie dobrymDoświadczenie z wózkiem wysokiego składowania
  • Prawo jazdy i   własny samochódPasja do pracy magazynowej kompletacja/pakowanie/wysyłka
  • Utrzymanie porządku, szacunek dla materiału
  • Praca zespołowa: wspólna praca w zespole, w którym wszyscy biorą sobie do serca te same zadania
  • Raportowanie do kierownika zespołu magazynowego
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Motywacja do pracy