Inwemer
Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Kierowca do sprzątania terenu zewnętrznego /Traktorzysta - Pabianice

Zatrudnimy Pracownika sprzątającego/Kierowcę do sprzątania terenu zewnętrznego /Traktorzysta

Miejsce pracy: Pabianice, ul. Partyzancka

Godziny pracy: od 6.00 do 14.00, od pon. do pt.

Zakres obowiązków:

- utrzymaniu porządku i czystości w zakładzie produkcyjnym terenu zewnętrznego

-odśnieżanie w okresie zimowym

-inne prace porządkowe

Wymagania:

- prawo jazdy kat. T

-chęć ,zaangażowanie

-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

-gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

-umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach .

-stawka: 19,70 zł brutto/ 1 godzina

-wsparcie Koordynatora

-stabilne zatrudnienie

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.