INNOVATION DESIGN SP. Z O.O.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA KAT.B W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

  • Data publikacji:
  • 04-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • SOSNOWIEC
  • Wynagrodzenie:
  • od 4500 netto
  • Stanowisko:
  • Kierowca

Firma INNOVATION DESIGN SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2009 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu międzynarodowego. Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych Klientów.

Twoje zadania: realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody z plandeką.

Wymagania:

- doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do 3,5 t

- dyspozycyjność, uczciwość, punktualność

- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie

- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie ( od 4500 do 7000 zł)

- system pracy 4/1 i 2/1