Klaver
Jeśli szukasz legalnej, dobrze płatnej pracy za granicą, zadzwoń do nas!!

Kierowca Kat. C+ E - p- praca w Belgii - od zaraz

  • Data publikacji:
  • 04-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Wynagrodzenie:
  • 10-15 euro/brutto
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Jesteś kierowcą Kat. C+E ? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Belgii.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy
• zapewnione zakwaterowanie
Zakres obowiązków:
• Praca polega na dostarczaniu kontenerów zbiornikowych do Antwerpii
Wymagania:
• mile widziana znajomość języka Angielskiego
• Prawo jazdy Kat. C +E , karta kierowcy oraz KOD 95
Jesteś zainteresowany?
Dominika +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kamila: +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00
Izabela + 48 570 901 913
Lub wyślij SMS-a o treści Kierowca- oddzwonimy do Ciebie!
Zapraszamy również do kontaktu na Skype, WhatsApp!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )