Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Kierowca kat. C + E ruch międzynarodowy

  • Data publikacji:
  • 16-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków, Warszawa
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

AMPLUS LOGISTIC Sp. z o.o. – firma transportowa, specjalizująca się w transporcie chłodniczym z siedzibą w Prandocinie-Iłach. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kierowców C+E w transporcie międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie samochodem ciężarowym i dowóz towaru pod wskazany adres( trasy międzynarodowe głównie Portugalia, Włochy, Hiszpania);
  • Nadzór podczas załadunków i rozładunków;
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru;
  • Wypełnianie dokumentów transportowych;
  • Dbałość o powierzone mienie.

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. C+E (z aktualnym kodem 95);
  • Karta kierowcy;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego w zakresie przewozu rzeczy;
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne;
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 9500 zł netto;
  • System pracy 23, 21, 22, 31 lub  41 do uzgodnienia;
  • Nową flotę samochodową.

Po więcej więcej informacji zapraszam w wiadomości prywatnej, bądź pod numerem telefonu +48 532 669 544