Erontrans Sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E – SKANDYNAWIA

Data publikacji:
14.8.2019
Miejsce Pracy:
Pruszcz Gdański
Branża:
Transport / Spedycja
Stanowisko:
Kierowca CE

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Obowiązki:

  • Praca w transporcie na terenie Polska – Szwecja + przeprawy promowe
  • wyjazdy z województwa pomorskiego
  • realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
  • dystrybucja towarów na terenie UE
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • doświadczenie na stanowisku kierowy minimum rok
  • aktualne badania lekarskie i psychotesty
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • aktualna karta kierowcy
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • dyspozycyjność, chęć do pracy, uczciwość
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień ADR

Oferujemy:

  • system pracy 2 na 1, 3 na 1, 4 na 1
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych dni
  • premie uznaniowe nawet do 22% stawki dziennej
  • różne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, lub działalność gospodarczą
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • dodatkowe punkty dostawy przed lub po trasie liniowej
  • pracę w transporcie międzynarodowym
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży transportowej

NIE CZEKAJ – PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE CV JUŻ DZIŚ

lub zadzwoń 539 991 434 lub 728 415 813

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń