Jantschitsch Spedition
KIEROWCA KAT. CE Niemcy

KIEROWCA KAT CE Niemcy Tarnsport Miedzynarodowy

  • Data publikacji:
  • 05-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Meppen, Niemcy, Nettetal Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 10 000 PLN netto
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

PRACA DLA KIEROWCY KAT C+E - TRANSPORT MIEDZYNARODOWY

Niemiecka firma transportowa poszukuje pracowników na stanowisko:

KIEROWCA C+E

System zjazdowy: 3/1, 2/1. 2/2

Rodzaj naczepy: ruchoma podłoga, plandeka,chlodnia

Miejsce pracy: Meppen i Nettetal , Niemcy

Opis stanowiska pracy:

• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu ruchoma podłoga, plandeka, chlodnia

• transport wszelkiego rodzaju towarów sypkich (np. ziemi, złomu) lub palet w trasach międzynarodowych

Warunki zatrudnienia:

• praca w systemie zjazdowym 3/1, 2/1, 2/2

• przewóz towarów po całej Europie (m. in. Belgia, Holandia, Wlk. Brytania, Irlandia),

• zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,

• współpraca z polskim dyspozytorem,

• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ub-ezpieczenie NNW,

Wymagania:

• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

Mile widziane:

• doświadczenie w obsłudze naczepy z ruchomą podłogą,

• uprawnienia ADR podstawowe,

• znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Osoby zainteresowane oferta pracy zapraszam kontaktu pod nr telefonu: +49 151 27614542

lub na adres mailowy: m.traube@jantschitsch.de