Agencja Pracy Koncepcja

Kierowca kat D

  • Data publikacji:
  • 13-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Europa

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Kierowca autobusu – linie turystyczne

Miejsce pracy: Cała Europa

Oferujemy:

•Pracę na pełny etat plus nadgodziny

•Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym

•Atrakcyjne wynagrodzenie plus diety za każdy dzień pracy. Kierowcy tras międzynarodowych zachowują dla siebie napiwki otrzymane od uczestników wycieczek

•Pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania (pokój hotelowy) oraz wyżywienia podczas wyjazdów

•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

•Możliwe regularne zjazdy do Polski

•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

•Zatrudnienie na okres minimum 1 roku

•KAŻDA OSOBA, KTÓRA PODEJMIE PRACĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI OTRZYMA MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI ZE STRONY KANCELARII PRAWNEJ W NIEMCZECH

Obowiązki:

•Przewóz japońskich uczestników wycieczek na trasach międzymiastowych na terenie całej Europy

•Utrzymywanie kontaktu z pasażerami

•Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

•Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:

•Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej!

•Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E

•Aktualny KOD 95 oraz karta kierowcy

•Niekaralność

•Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D na liniach międzynarodowych przynajmniej 4 lata

•Rzetelność, odpowiedzialność

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

-w języku niemieckim:

„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

-w języku polskim:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.