1ToDrive

Kierowca międzynarodowy C+E

  • Data publikacji:
  • 15-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Strzelin
  • Wynagrodzenie:
  • 15.000-18.000 zł brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Dla naszego klienta poszukujemy kierowcy C+E do pracy z naczepą firanką lub naczepą typu izoterma do transportu towarów pomiędzy Holandią, a Wielką Brytanią na wiele adresów, czasem z towarami ADR.

Baza firmy i miejsce wyjazdu: Oirschot / Holandia

Zakres obowiązków:
Załadunek, rozładunek i transport różnego typu towarów naczepą typu izoterma lub finaranką (również towarów przy których wymagany jest certyfikat ADR od kierowcy) na terenie Wielkiej Brytanii.

Wymagamy:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Prawa jazdy kat. CE, karty kierowcy oraz kodu 95
  • ADR certyfikat podstawowy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (Wielka Brytania)

Oferujemy:

  • Polska umowa o pracę na pełen etat
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Wynagrodzenie: 10.000-12.000 zł netto w zależności od systemu
  • Darmowy dojazd do bazy
  • Wyplata 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pracy w systemie: 3/1, 4/1
  • Baza firmy wyposażona w: łazienki, toalety, prysznice, kuchnie

Agencja zatrudnienia wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 19299