RENTA
Kierowca Niemcy

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Kierowca

Dla naszego klienta z Ottendorf-Okrilla poszukujemy zaangażowanych kierowców zawodowych (m/k) od zaraz!

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od ponad 30 lat jest innowacyją i elastyczą firmą zarządzania personelem.

W ponad 20 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocnikow.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Twoje obowiązki:
-Dostawa napojów w większym regionie Drezna
-Kontrola i obsługa dokumentów dostawy
-Zwrot pustych pojemników
-Opieka nad pojazdem

Twój profil:
-Prawo jazdy klasy B, C, CE z odpowiednim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdu
-Karta kierowcy Valid (można złożyć wniosek o jej wydanie)
-Przyjazny kontakt z klientami
-Odpowiedzialność i elastyczność!
- Znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:
- Różnorodna działalność
- Praca od poniedziałku do piątku
- Dlugotrwale zatrudnienie
- Premia urlopowa i świąteczna
- Niezawodne wsparcie z oddziału na miejscu

Jesteś zainteresowany pracą w innowacyjnym zespole i zdobyciem nowych perspektyw?

Trafiles we wlasciwe miejsce. Wyslij nam swoje CV w firmie PDF na
E-mail: dresden@jobprofile.de