Agencja Pracy Koncepcja
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

  • Data publikacji:
  • 10-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

ZATRUDNIENIE  BEZPOŚREDNIE

Miejsce pracy: NIEMCY, okolice LEIPZIG

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym w firmie spedycyjnej
  • Pracę w modelu  3+1 lub 4+1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 1680 Euro netto lub 2100 Euro netto /etat  w zależności od systemu pracy
  • Pracę na pełny etat plus nadgodziny
  • Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w hotelu dla pracowników firmy
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
  • Przewóz przesyłek i przesyłek pocztowych
  • Obsługa nadwozi wymiennych tandem BDF
  • Praca poniedziałek – sobota – głównie zmiana nocna
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • Załadowanie i rozładowanie pojazdu
  • Zabezpieczenie ładunku w trakcie transportu

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – nie jest wymagana!
  • Prawo jazdy C + E z kodem 95  oraz karta kierowcy – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy z nadwoziami wymiennymi tandem BDF
  • Zaświadczenie o niekaralności – warunek konieczny
  • Własny samochód – mile widziany

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: kierowca@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

-w języku niemieckim:

„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

-w języku polskim:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 790 592 719 , kom. 792 785 242

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu