Pośrednictwo Pracy Alex - Job poszukuje do pracy osob zainteresowanych stanowiskiem kierowcy

Kierowca samochodu ciężarowego C+E Niemcy Kerpen

Data publikacji:
27.1.2020
Miejsce Pracy:
Kerpen
Branża:
Logistyka / Magazyn
Stanowisko:
Kierowca CE

Pośrednictwo pracy Alex - Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla dużej firmy logistycznej pracujacej pod Lidlem. .
System pracy 3/1.

Opis stanowiska
rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
zabezpieczenie załadunku
dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość

Wymagania
czynne prawo jazdy kategorii C+E
karta kierowcy
umiejętność pracy w zespole
chęć do pracy, zaangażowanie
uczciwość i sumienność

Oferujemy
stabilne warunki zatrudnienia
niemiecką umowę o pracę
pracę w przyjaznej atmosferze
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie+codzienne diety
zapewniamy zakwaterowanie

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń