Posrednictwo pracy Heinz Dommermuth
Pośrednictwo Pracy Alex - Job poszukuje do pracy osob zainteresowanych stanowiskiem kierowcy

Kierowca samochodu ciężarowego C+E Niemcy Kerpen

  • Data publikacji:
  • 29-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kerpen
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Pośrednictwo pracy Alex - Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla dużej firmy logistycznej pracujacej pod Lidlem. .
System pracy 3/1.

Opis stanowiska
rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
zabezpieczenie załadunku
dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość

Wymagania
czynne prawo jazdy kategorii C+E
karta kierowcy
umiejętność pracy w zespole
chęć do pracy, zaangażowanie
uczciwość i sumienność

Oferujemy
stabilne warunki zatrudnienia
niemiecką umowę o pracę
pracę w przyjaznej atmosferze
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie+codzienne diety
zapewniamy zakwaterowanie