Erontrans Sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca w transporcie międzynarodowym kategorii C+E

Data publikacji:
4.11.2019
Miejsce Pracy:
Pruszcz Gdański
Branża:
Transport / Spedycja
Stanowisko:
Kierowca CE

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Centralna siedziba firmy: Pruszcz Gdański (województwo pomorskie)

Twoimi zadaniami będą:

  • realizacje dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
  • transport towarów na terenie UE
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie
  • praca w systemach 2/1, 3/1, 4/1, 4/2

Wymagamy od Ciebie:

  • prawa jazdy kat. C+E oraz minimum rok doświadczenia w zawodzie kierowcy
  • aktualnych badań lekarskich i orzeczenia psychologicznego
  • mile widziane zaświadczenie sanepidowskie
  • aktualnego kursu na przewóz rzeczy
  • aktualnej karty kierowcy
  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
  • samodzielności i uczciwości

Jesteśmy w stanie Ci zaoferować:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • premie nawet do 22% stawki dziennej
    • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
    • pracę w transporcie międzynarodowym
    • pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
    • możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego, kart flotowych
    • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE – skontaktuj się z nami pod numerem 728 415 813!

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń