Eurogetwork
KIEROWCY POJAZDÓW C/CE - BERLIN

  • Data publikacji:
  • 26-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Rostock
  • Stanowisko:
  • Kierowca C

Poszukujemy odpowiedzialnych pracowników do firmy zajmująca się rurami i kanalizacją. Rostock

Twoje zadania:

  • prowadzenie samochodów ciężarowych do transportu ścieków
  • czyszczenie rur i kanalizacji
  • konserwacja i dbanie o pojazd

Wymagania:

  • prawo jazdy C/CE
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie
  • odzież robocza i sprzęt
  • zakwaterowanie w hotelu na koszt pracodawcy
  • możliwy kurs języka niemieckiego
  • wynagrodzenie zaczyna się od 11,5 EUR/ na godzinę podczas okresu próbnego, który trwa 14 dni. Potem stawka stopniowo wzrasta do 16 EUR/godz.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na contact@eurogetwork.com

Proszę wpisać w tytule wiadomości: kierowca C/CE