HR Contact
Dołącz do jednej z największych sieci aptek w Polsce i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Kierownika Apteki:

Kierownik Apteki Bytom

  • Data publikacji:
  • 29-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Bytom
  • Stanowisko:
  • Farmaceuta

Dołącz do nas i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Kierownika Apteki do Bytomia. Nr ref.: KA/11/20/B. Lokalizacja: Bytom

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem apteki.
  • Zarządzanie zespołem i dbanie o bardzo dobrą atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
  • Doskonała praca z pacjentem.
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

  • Pracę w aptece 6 dniowej w galerii handlowej. Apteka otwarta tylko w niedziele handlowe.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
  • Zapraszamy do naszego zespołu!
  • Aplikuj już dziś!

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.
Miło nam będzie Ciebie poznać!

Numer telefonu: +48 884 729 081

CAZ: 11828