Poszukujemy Kierownika Apteki do Konina.

Kierownik Apteki Konin

Data publikacji:
22.10.2020
Miejsce Pracy:
Konin
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Poszukujemy Kierownika Apteki do apteki w Koninie.

OPIS STANOWISKA

  • Nadzór nad funkcjonowaniem apteki.
  • Zarządzanie zespołem i dbanie o bardzo dobrą atmosferę pracy.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie farmaceutyczne.
  • Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
  • Doświadczenie w zarządzaniu apteką i zespołem.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premię.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji.
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów pod nr tel. + 177 - pokaż numer telefonu - .

Miło nam będzie Cię poznać!

CAZ: 11828

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń