HR Contact
Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Apteki Płock

Data publikacji:
17.7.2019
Miejsce Pracy:
Płock
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, 6-cio dniowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/05/19/PLCK, Lokalizacja: Płock

Opis stanowiska:

Nadzór nad funkcjonowaniem apteki.
Zarządzanie zespołem i dbanie o bardzo dobrą atmosferę pracy.

Wymagania:

Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
Doskonała praca z pacjentem.

Oferujemy:

Pracę w spokojnej aptece 6-cio dniowej, pon-sob w godzinach 8-20, zlokalizowanej przy DK62 z bardzo dobrym dojazdem i parkingiem.
Umowę o pracę.
Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premię.
Specjalistyczne szkolenia rozwijające zawodowo oraz płynnie wprowadzające na stanowisko pracy.
Zestaw benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i in.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane w/w ofertą pracy, chętnie odpowiemy na pytania pod nr tel. 884 729 081.

CAZ: 11828

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń