HR Contact
Do apteki ogólnodostępnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/09/19/RZ, Lokalizacja: Rzeszów

Kierownik Apteki Rzeszów

Data publikacji:
19.9.2019
Miejsce Pracy:
Rzeszów
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Do apteki ogólnodostępnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/09/19/RZ, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki.
  • Zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu.
  • Doskonała praca z pacjentem.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premię.
  • Specjalistyczne szkolenia rozwijające zawodowo oraz płynnie wprowadzające na stanowisko pracy.
  • Zestaw benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i in.

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.
Miło nam będzie Ciebie poznać!

Twój konsultant to: Urszula Żyradzka
Numer telefonu: +48 884 729 081

E-mail:urszula.zyradzka@hrcontact.co

CAZ: 11828

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń