HR Contact S.C.
Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Apteki Terespol

  • Data publikacji:
  • 07-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Terespol
  • Stanowisko:
  • Farmaceuta

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/10/19/TER, Lokalizacja: Terespol

Opis stanowiska

Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki.

Zarządzanie zespołem, wsparcie i merytoryczna pomoc.

Wymagania

Uprawnienia do objęcia funkcji Kierownika Apteki (co najmniej 5-letni staż pracy w aptece lub 3-letni staż i specjalizację z zakresu farmacji aptecznej).

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu apteką i personelem.

Umiejętność pracy w zespole, oraz zarządzaniu nim.

Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Komfortowe godziny pracy, pozwalające zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

Pakiet bardzo atrakcyjnych benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, karty sportowej a także świadczeń socjalnych i ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach.

Szkolenia i premie.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.

Miło nam będzie Ciebie poznać!

Zapraszamy do przesłania swojego CV na adres e-mail urszula.zyradzka@hrcontact.co  lub aplikowanie przez stronę: www.hrcontact.co. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 884 729 081.

CAZ: 11828