Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

HR Contact
Dołącz do jednej z największych sieci aptek w Polsce i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Kierownika Apteki do apteki w Warszawie.

Kierownik Apteki Warszawa, Służew

Data publikacji:
26.6.2019
Miejsce Pracy:
Warszawa Służew
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Dołącz do jednej z największych sieci aptek w Polsce i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Kierownika Apteki do apteki w Warszawie. Nr ref.: KA/07/19/WAW1, Lokalizacja: Warszawa, Służew

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki.
  • Zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne oraz prawo wykonywania zawodu.
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

  • Prace w aptece 6 dniowej.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premię.
  • Specjalistyczne szkolenia rozwijające zawodowo oraz płynnie wprowadzające na stanowisko pracy.
  • Zestaw benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i in.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.
Miło nam będzie Ciebie poznać!

Prosimy o przesłanie CV używając przycisku aplikowania lub przez naszą stronę: www.hrcontact.co.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 884 729 081.

CAZ: 11828