Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

HR Contact
Dołącz do jednej z największych sieci aptek w Polsce i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Kierownika Apteki do apteki Włocławek

Kierownik Apteki Włocławek

Data publikacji:
16.7.2019
Miejsce Pracy:
Włocławek
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/07/19/WLO, Lokalizacja: Włocławek

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Zarządzanie personelem apteki.
  • Prowadzenie dokumentacji aptecznej zgodnie z procedurami.

Wymagania:

  • Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu.
  • Doskonała praca z pacjentem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premie.
  • Specjalistyczne szkolenia rozwijające zawodowo oraz płynnie wprowadzające na stanowisko pracy.
  • Zestaw benefitów.
  • Atrakcyjne godziny pracy - system 8h.

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.
Miło nam będzie Ciebie poznać!

Twój konsultant to: Urszula Żyradzka
Numer telefonu: +48 884 729 081

CAZ: 11828