APROJEKT Jacek Szymczak
Firma APROJEKT, która w 2016 r. otworzyła oddział w Siedlcach, poszukuje osoby chcącej rozwijać się w dziedzinie kierowania pracami Biura Projektowego. Biuro specjalizuje się w paszportyzacji: sieci telekomunikacyjnych - sieci światłowodowych (FTTx), sieci HFC CATV (koncentrycznych RF + światłowodowych), kanalizacji, przyłączy i szaf telekomunikacyjnych oraz zasilania urządzeń telekomunikacyjnych.

KIEROWNIK BIURA PROJEKTOWEGO (PASZPORTYZACJA SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH – SIEDLCE)

  • Data publikacji:
  • 12-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Siedlce

Zadania:

  • nadzór nad pracą biura w tym nad harmonogramami realizacji zleconych zadań,
  • raportowanie postępu prac i wykonania planów,
  • organizacja bieżącej pracy biura projektowego,
  • wprowadzenie odpowiednich procedur pracy biura.

Wymagania:

  • doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu pracowników np. na stanowisku kierownika projektu,
  • minimum doświadczenia w pracy związanej z projektowaniem lub budową sieci, telekomunikacyjnych lub dziedzin pokrewnych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
  • biegła obsługa komputera w tym Office Excel,
  • odpowiedzialność, sumienność, zorganizowanie w pracy, dokładność,
  • umiejętność raportowania i przygotowywania analiz z postępu prac.

Mile widziane jest:

  • znajomość takich dziedzin jak: „zarządzanie projektami” oraz „zarządzanie czasem”,
  • doświadczenie w pracy związanej z paszportyzacją sieci telekomunikacyjnych.

Warunki pracy / możliwe formy współpracy:

  • pełen etat,
  • współpraca na zasadzie własnej działalności,
  • praca w Siedlcach.

Zapewniamy:

  • spokojną pracę w rozwijającym się biurze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • współpracę z jednym z największych operatorów telewizji kablowej w Polsce.

Aplikacje (CV) proszę przesyłać na adres: praca@aprojekt.net z dopiskiem „SmallWorldSiedlce”.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu + 48 600 854 526 lub www.aprojekt.net

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).