Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Kierownik Budowy

  • Data publikacji:
  • 16-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Sieradz

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Sieradz

Obowiązki

  • Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram oraz zapewnienie uzyskania odpowiedniej jakości pracy
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców,
  • Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości,
  • Nadzór  budowlany nad przepisami BHP oraz ochrony środowiska,
  • Prowadzenie  dziennika budowy zgodnie z przepisami,
  • Współpracę z lokalnymi władzami i gestorami mediów,
  • Współpraca z inwestorem i zespołem projektowym,
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz i dbanie o dobry wizerunek,
  • Optymalizacja budżetu budowy,
  • Organizacja zaplecza budowy,
  • Zarządza procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach (aż do przekazania budowy inwestorowi).

Wymagania

  • Realizacja powyżej 10 mln wartości inwestycji (przemysł, mieszkania, biurowce),
  • Konieczne uprawnienia budowlane,
  • Wykształcenie wyższe (budownictwo),
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji wszystkich faz budowy dużych obiektów budowlanych (industrial, office),
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji sił własnych i podwykonawców,
  • Znajomość MS Office,
  • Znajomość AutoCad,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego,
  • Umiejętność kosztorysowania,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje

  • samochód,
  • komputer,
  • telefon.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.