Joanna
Dla Klienta zewnętrznego poszukuję

Kierownik Budowy

  • Data publikacji:
  • 15-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • warszawa
  • Stanowisko:
  • Kierownik Budowy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie pracami budowlanymi - obiekt z sektorem przemysłu spożywczego

  • Zarządzanie danymi inżynieryjnymi reprezentującymi wszystkie branże (budowlana, HVAC, elektryczna, itp.)

  • Doradztwo, zarządzanie i kierowanie innymi połączeniami w projekcie

  • Praca z klientami, zarządzanie ich oczekiwaniami i wymaganiami

  • Tworzenie i utrzymanie schematu raportowania rozwoju projektu z klientem oraz w ramach Arcadis

  • Koordynacja zobowiązań zasobów w projekcie; w tym zespole inżynierów i podwykonawców Arcadis na miejscu u klienta

  • Dbałość o relacje z klientami i partnerami w celu odkrycia nowych możliwości współpracy

Wymagania
  • Wykształcenie techniczne - budownictwo - mocno ugruntowana wiedza specjalistyczna

  • Uprawnienia budowlane - wykonawcze

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe jako Kierownik Budowy w przemyśle spożywczym

  • Wcześniejsze doświadczenie z projektami realizowanymi w modelu EPCM - mile widziane

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego - warunek konieczny, codzienna współpraca z klientem anglojęzycznym

  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków i wymagań (szczególnie rynek, klient)

  • Duża dyspozycyjność

  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność wyciągania postanowień

  • Mocne zorientowanie na cel, na klienta.

Korzyści
  • Praca pełna wyzwań; dynamiczne,

  • międzynarodowe środowisko pracy;

  • wsparcie zespołu ekspertów Arcadis,

  • Forma zatrudnienia : Umowa o pracy, B2B

  • Benefity:Medicover, Multisport i Allianz