Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Budowy

  • Data publikacji:
  • 16-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Frankfurt Oder
  • Stanowisko:
  • Kierownik Budowy

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: KIEROWNIK BUDOWY

Wymagania:
•    Uprawnienia budowlane, budowlano-konstrukcyjne – warunek konieczny,
•    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•    Znajomość programów kreślarskich oraz pakietu MS Office,
•    Umiejętność tworzenia kosztorysów budowlanych,
•    Samodzielność i zaangażowanie,
•    Prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków:
•    Samodzielne zarządzanie procesem budowy,
•    Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej,
•    Realizacja prac zgodnie z harmonogramem budowlanym,
•    Prowadzenie dokumentacji budowy,
•    Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością.

To oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie,
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•    Telefon, komputer.

KNK BAU GMBH

15230 Frankfurt (Oder)
0048 883 800 505