I&M CENTRUM IRENEUSZ MASZOTA
Firma I&M Centrum zatrudni osobę na stanowisko kierownika budowy. Praca związana z wdrażaniem projektów energetycznych.

Kierownik budowy, specjalizacja energetyka

  • Data publikacji:
  • 14-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Luzino

KIEROWNIK BUDOWY/KONTRAKTU

Opis stanowiska pracy:

  • Monitorowanie przebiegu realizacji zleceń oraz usług,
  • Koordynacja  i kontrola pracy brygad pracowniczych,
  • Współpraca z podwykonawcami i projektantami,
  • Nadzór techniczny i jakościowy oraz ilościowy nad realizacją robót,
  • Sporządzanie, kontrolowanie i przestrzeganie harmonogramów
  • przygotowywanie raportów, kosztorysów  oraz innych zestawień na potrzeby przełożonych,
  • Sporządzanie zapotrzebowań i planowanie dostaw materiałów,
  • Przygotowywanie dokumentów (przedmiary, obmiary, protokoły),
  •  Udział w tworzeniu dokumentacji: technicznej, biurowej, wykonawczej, powykonawczej,
  • Załatwianie niezbędnych formalności w biurze, urzędach oraz na budowach związanych z działalnością firmy,
  •  Dbanie o kompletność i prawidłowość dokumentacji,

Wymagania:
- wykształcenie techniczne średnie lub wyższe: kierunki budownictwo, inżynieria środowiska,   specjalizacja energetyka - WARUNEK KONIECZNY

- umiejętności pracy w zespole,
- umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
- znajomość ustawy Prawo Budowlane i przepisów BHP
- obsługa programów typu AutoCad, Word, Excel, Norma,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziane uprawnienia budowlane.

- minimum 3 lat doświadczenia w pracy na budowie, na podobnym stanowisku,
- samodzielności, odpowiedzialności, zdecydowania i efektywność w działaniu,

Oferujemy:
- umowa o pracę
- stabilne warunki zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,

CV prosze przesyłać na adres: biuro@imcentrum.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VFM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gintrowskiego 30, 02-697 Warszawa  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest  I&M CENTRUM IRENEUSZ MASZOTAz siedzibą w Luzinie  przy ul. Kwiatowej 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.