Comarch S.A
Mecenat Comarch nad MKS Cracovia trwa już 20 lat. Obecnie poszukujemy osoby pracowitej i dobrze zorganizowanej do objęcia funkcji Kierownika ds. infrastruktury technicznej. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a do tego kochasz sport, to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Kierownik ds. infrastruktury technicznej - Cracovia

  • Data publikacji:
  • 15-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Konserwator

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie min. średnie (techniczne)
  • Nadzór i koordynacja przeglądów stadionu wynikające z prawa budowlanego
  • Uprawnienia SEP do 15 kV
  • Pracowitość i dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy oraz sumienność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne

TWOJE ZADANIA

  • Nadzór nad:
    • infrastrukturą techniczną obiektu
    • systemem p.poż. (SAP, DSO, oddymianie)
    • systemem monitoringu i kontroli dostępu
    • systemem BMS
    • systemem jacuzzi i saun
  • Bieżąca kontrola agregatu prądotwórczego, UPSów 160kVA, instalacji oświetlenia, wind, instalacji wod-kan, instalacji chłodniczych, grzewczych, wodociągowych, instalacji hydrantowej, wymiennikowni ciepła i chłodu, agregatu wody lodowej, pompowni nawodnienia murawy, hydroforni, urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych
  • Zaopatrzenie stadionu w bieżące materiały
  • Pozyskiwanie ofert na prowadzone inwestycje
  • Koordynacja wykonywanych prac remontowych na stadionie
  • Kontrola zużycia mediów i rozliczanie najemców
  • Prowadzenie książki obiektu, nadzór nad terminowością przeglądów oraz kontrola firm wykonujących przeglądy i naprawy
  • Bieżące zlecenia związane z funkcjonowaniem stadionu
  • Nadzór nad pracownikami gospodarczymi

DLA CIEBIE

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/kierownik-ds-infrastruktury-technicznej-cracovia/