Lepsza Praca
Dla naszego klienta z branży odlewniczo-produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Zaopatrzenia - okolice Opola

  • Data publikacji:
  • 03-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Okolice Opola

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Kierownik ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy: okolice Opola

Zakres obowiązków:

  • Analiza i weryfikacja zapotrzebowania na surowce i media (materiały produkcyjne,
    energię, gaz itp.)
  • Realizacja zapotrzebowani produkcyjnych
  • Koordynacja dostaw
  • Magazynowanie wyrobów gotowych
  • Koordynacja transportu zewnętrznego
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i określanie warunków współpracy z dostawcami
  • Utrzymywanie kontaktów z aktualnymi dostawcami
  • Poszukiwanie najoptymalniejszych dostawców surowców produkcyjnych (branża odlewnicza)
  • Rozwój bazy dostawców pod względem ekonomicznym, technicznym i jakościowym
  • Wspieranie pozostałych działów firmy w kontaktach z dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie mile widziane techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy branży technicznej (preferowane odlewnictwo/przemysł ciężki)
  • Umiejętność skutecznych negocjacji handlowych
  • Dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność w pracy
  • Analityczny sposób organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełny etat) oraz atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.