PRO-Search

Kierownik Działu Kadr i Płac

  • Data publikacji:
  • 10-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży druku fotograficznego i cyfrowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Kompleksowe zarządzanie obszarem kadr i płac
• Doradztwo i wsparcie merytoryczne kadry zarządzającej w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz aspektów podatkowych
• Koordynacja działań oraz merytoryczne wsparcie zespołu kadr i płac
• Kontrola prawidłowości rozliczania czasu pracy
• Nadzorowanie obszaru umów cywilno-prawnych
• Opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych procedur, regulaminów i zarządzeń
• Monitorowanie zmian w przepisach oraz dostosowywanie do nich wewnętrznych praktyk oraz procedur
• Uczestnictwo w kontrolach prowadzonych przez zewnętrzne instytucje
• Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Min. 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac (najlepiej w firmie produkcyjnej)
• Doskonała znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
• Bardzo dobra znajomość programu Płatnik, systemów kadrowo-płacowych oraz innych koniecznych rozwiązań informatyczno-komunikacyjnych wymaganych przy obsłudze kadrowo-płacowej (m.in. przy współpracy z US, PFRON, GUS)
• Doskonała znajomość zagadnień związanych z czasem pracy
• Dobra znajomość zagadnień związanych z umowami cywilno-prawnymi oraz pracą tymczasową
• Doświadczenie w tworzeniu regulaminów i procedur
• Mile widziana znajomość programu Optima
• Mile widziane doświadczenie we wprowadzeniu lub obsłudze systemu ERP, RCP (współpraca z wdrożeniowcami oraz informatykami)
• Mile widziane doświadczenie w przejmowaniu firmy w obszarze kadr i płac
• Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

• Możliwość realnego wpływania na procesy w firmie i wdrażania własnych pomysłów
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych, wewnętrznych oraz kursach językowych