Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Kontroli Jakości – Okolice Częstochowy

  • Data publikacji:
  • 04-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Częstochowa

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Kontroli Jakości

 Miejsce pracy: Okolice Częstochowy

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie wszystkich procedur zapewnienia jakości (w tym dokumentacja wg ISO, nadzór nad narzędziami),
  • Wykonywanie bieżących czynności kontroli jakości (tzn. kontrola dostaw surowców, pomiary na maszynie współrzędnościowej i na projektorze).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Wysoka odpowiedzialność, solidność, rzetelność, zaangażowanie, duża samodzielność w realizacji zadań i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość technik i narzędzi pomiarowych,
  • Podstawowa znajomość metod i narzędzi jakości,
  • Orientacja w systemach zapewnienia jakości,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość technik i technologii obróbki metalu,
  • Znajomość standardów jakościowych w przemyśle samochodowym i lotniczym.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.