Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLINGU

  • Data publikacji:
  • 03-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Piotrków Trybunalski

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Piotrków Trybunalski

Obowiązki

• wdrażanie procedur oraz narzędzi kontroli zarządczej w grupie kapitałowej,
• opracowanie i monitorowanie kluczowych parametrów efektywności spółek,
• przygotowywanie raportów z bieżącej działalności spółek,
• analizowanie odchyleń kosztów,
• nadzorowanie procesu budżetowania rocznego,
• kontrolowanie kosztów i proponowanie rozwiązań służących ich optymalizacji,
• rekomendowanie zarządowi usprawnień poszczególnych obszarów działalności,
• rozliczanie rentowności kontraktów długoterminowych,
• przygotowywanie informacji dla Rady Nadzorczej.

Wymagania

• wyższe ekonomiczne,
• minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
• minimum 5 lata doświadczenia w dziedzinie kontrolingu w firmie realizującej długoterminowe kontrakty lub spółce produkcyjnej,
• bardzo dobra umiejętność myślenia analitycznego,
• świadomość kosztowa,
• zaangażowanie,
• komunikatywność,
• nastawienie na cel.

Oferujemy

• Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie projektowania maszyn i urządzeń,
• Ciekawe projekty na skalę światową,
• Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
• Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
• Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
– Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
– Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Barbórki,
– Piknik dla dzieci naszych pracowników,
– Dofinansowanie do urlopów,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz firmy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju
• Wsparcie Fundacji firmy, która umożliwia dzieciom naszych pracowników udział w programach rozwojowych, edukacji za granicą oraz w wyjazdach wakacyjnych.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji